Solnanogi opinieStopy potrzebują ukojenia, ponieważ codziennie dźwigają ciężar ciała, codziennie są nam potrzebne do pokonywania dłuższych czy krótszych odległości. Powinniśmy więc zadbać o to, by były zdrowe, wolne od działania chorób czy od jakichkolwiek urazów.

Jak działa Solnanogi

Tabletki Solnanogi pomogą nam w dbanie o nasze stopy i nie zrujnują przy okazji naszego budżetu dzięki swojej przyjaznej cenie. Wystarczy przygotować sobie miskę z ciepłą wodą, do której wrzucimy tabletkę. Po rozpuszczeniu zabarwi ona wodę i uwolni dobroczynną sól, która ukoi nasze stopy. Kąpiel stóp powinna trwać około dwudziestu minut, wszystko zależy jednak od czasu, jakim dysponujemy. Zabieg można połączyć z wieloma innymi czynnościami, nie czujemy więc, że spędzamy czas bezproduktywnie. Oprócz relaksującej kąpieli możemy słuchać ulubionej muzyki, czytać czy oglądać film. Po kąpieli stopy osuszamy ręcznikiem. Jeżeli chcemy wspomóc działanie soli, możemy oczywiście dodatkowo użyć kremów nawilżających, najlepiej z dodatkiem mocznika, ale już po kąpieli stopy są gładkie i nawilżone. Tabletki Solnanogi zawierają prosty, przyjazny środowisku skład, jednakże ich działanie jest wielorakie – pozwalają i nawilżyć skórę, i pozbyć się martwego naskórka. Radzą sobie też z obrzękiem stóp, poprawiając ukrwienie. tabletki SolnanogiStopa wydaje się być smuklejsza. Tabletki Solnanogi zmieniają koloryt skóry na bardziej zdrowy, mniej ziemisty. Dzięki nim czujemy się zadbani, ale też stawiamy na nasze zdrowie – odpowiednio nawilżone stopy będą nam lepiej służyły na co dzień, dłużej pozostaną sprawne. Solnanogi ma działanie podobne do innych soli – to znaczy pomaga w gojeniu ran, w łagodzeniu podrażnień. Wyróżnia go szybkie, trwałe (przy regularnych zabiegach) działanie i atrakcyjna cena. Już po pierwszej kąpieli stóp widzimy różnicę – stopy zyskują ładniejszy koloryt i wyglądają bardziej „świeżo”.

Solnanogi a choroby

Tabletki Solnanogi nie tylko łagodzą podrażnienia, ale także pomagają w wypadku chorób skóry. Pozwalają załagodzić objawy takich chorób jak grzybica, a także zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusowych brodawek. Są bezpieczne, nie wpłyną na pogorszenie się stanu chorych stóp. Oczywiście nie wyleczą całkowicie stóp z grzybicy, jednakże mogą stanowić istotną część kuracji. Solnanogi pomaga też w przypadku problemy ze wzmożoną potliwością stóp. Przyczyną potliwości są przeważnie źle dobrane buty czy grube skarpetki lub rajstopy. Tabletki Solnanogi pomogą odświeżyć stopy, ale wpłyną też na ich odpowiednie nawilżenie.

OPINIE

Solnanogi opinieTeraz nie wstydzę się już iść na plażę czy na basen. Solnanogi wyraźnie poprawił, i to nie tylko w mojej opinii, wygląd moich stóp! Teraz są one gładkie, bez rogowaciejącego naskórka i pęcherzy. Aż chce się nimi chwalić. - Barbara, lat 29.

Tabletki Solnanogi poleciła mi przyjaciółka, która miała problem z puchnącymi stopami. Mnie też dopadł ten problem po zmianie pracy. I teraz jest naprawdę dużo lepiej, w końcu nogi wydają się „chudsze”, stopy nie są napuchnięte jak balony. Serdecznie polecam, w mojej opinii świetna jakość przy niskiej cenie. – Weronika, lat 41.

Tabletki Solnanogi nie kosztowały dużo, postanowiłam więc spróbować, bo zbliżał się mój wyjazd do Grecji. Stwierdziłam, że jak nie zadziałają, to jeszcze powinnam zdążyć zastosować coś innego. Na szczęście nie musiałam. Stopy po Solnanogi naprawdę przestały wyglądać na wiecznie suche, popękane i zmęczone. W końcu wyglądają zdrowo, a ja nie muszę się ich wstydzić podczas wyjazdu. - Wiktoria, lat 32.

Solnanogi uratował mnie, gdy codziennie biegałam i wracałam zmęczona, z przemęczonymi stopami. Dzięki tabletkom zrelaksowałam się po biegu, a stopy się zregenerowały, opuchlizna zeszła, a obtarcia szybko się zagoiły. - Monika, lat 22.